Drámai meccsen iksz Diósgyőrben, újra nyert a Pápa

Az idei szezon egyik legjobb mérkőzését játszotta egymással a DVTK és a Dunaújváros. A hazaiak már a 14. percben emberhátrányba kerültek Alves kiállítása után, a megítélt büntetőt ráadásul Böőr értékesítette is. Nem sokkal rá két perc alatt kettőt kapott a Diósgyőr, Nikházi és Böőr révén már 3-0 volt a vendégcsapat előnye. A szünetben változtatott Szivics, amelynek eredményeképp Bacsa révén rögön szépítettek, majd a helyzeteit elszórakozó Dunaújvárost újabb góllal büntették, Grumic góljával már csak egygólos volt a hátrány. A hajrára Majranovic is betalált, így a DVTK 3-0-ról pontot mentett. A másik találkozón a Pécs Mohl megpattanó lövésével szerzett vezetést, a szünet után azonban megtörte a gólcsendet, és fordított a Pápa Zulevs és Coroian révén, így hosszú idő után újra három pontot szereztek.